Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timers service 24-timers Reception |
| Swimmingpool Udendørs pool | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi ligger i Porto Seguro og tilbyder indkvartering med en sauna.
Indkvarteringen er 3 km fra Ponta Grande Strand og 7 km fra Igreja de São Benedito. Sådanne vigtige seværdigheder i Porto Seguro, såsom Beco das Cores ligger lige i nærheden. Gæsterne kan finde spisested Cantinho do acaraje & tapioca inden for 250 meter fra stedet. Centro Historico de Porto Seguro ligger ved siden af villaen.
Et fuldt udstyret køkken er tilgængelig. Bare 15 minutters kørsel fra Porto Seguro lufthavn.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Grillfaciliteter
- Sauna
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi?
Gæster på Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Porto Seguro fra Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi?
Der er 5 km mellem Porto Seguro og Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi?
Du kan bo på Casa 3 Suites A Poucos Metros Do Axe Moi med dit kæledyr.